ScanFlow

ScanFlow – Převod tištěných dokumentů do digitální podoby

 

Použití multifunkčních zařízení Konica Minolta s aplikací ScanFlow je ten nejjednodušší způsob, jak všem svým zaměstnancům zpřístupnit možnost převodu papírových dokumentů do Wordu nebo Excelu, aniž by museli použít jakoukoliv další aplikaci, nebo zvláštní, pro tyto účely určený přístroj. Již vytištěné dokumenty tak lze snadno upravovat bez nutnosti pracného přepisování, a to pomocí zařízení, které je v kanceláři denně používáno.

 

Charakteristika

  • Převod papírového dokumentu do Wordu, Excelu, PowerPoint či PDF jedním dotykem
  • Jednoduchý převod dokumentů pouhým odesláním na emailovou adresu
  • Elegantní převod papírových vizitek do formátu .vcard a jejich uložení přímo v MS Outlook nebo mobilním telefonu
  • Možnost tvorby individuálních digitalizačních workflow a jejich napojení na další systémy organizace
  • Automatická konverze dokumentů se zachováním právního účinku

 

Převod dokumentů a vizitek

  • Nejzajímavější vlastností ScanFlow je schopnost převádět papírové dokumenty do jejich editovatelných formátů. Díky tomu je možné zpracovávat dokumenty, které vám byly zaslány v papírové podobě, je možné např. citovat část z textu dokumentu bez nutnosti časově náročného přepisování nebo je např. možné část textu korigovat a následně dále zpracovat, není problém upravit chybný údaj v tabulce nebo opravit gramatickou chybu, i když se jedná o tištěný dokument bez elektronického originálu. Navíc je tato funkce zprostředkovaná přístrojem, který uživatelé využívají dennodenně, mimo jiné i jako skenovaní zařízení. Proto je použití ScanFlow velice intuitivní a přirozené.
  • Papírové obchodní vizitky lze jednoduše naskenovat a kontakty naimportovat do adresáře MS Outlook nebo mobilního telefonu.

 

Vstup i výstup emailem

  • Uživatel může prostřednictvím emailu zasílat požadované dokumenty k převedení do ScanFlow, které obratem zašle převedené dokumenty v požadovaném formátu uživateli zpět.

 

Ke stažení

 

ScanFlow 4.2 799.54 KB stáhnout