SafeQ Suite

SafeQ Suite – Správa a účtování kancelářského tisku

 

Dnes je víceméně v každém podnikatelském prostředí hlavním úkolem zvýšení roduktivity a efektivity při současném snížení nákladů. SafeQ vás ve velké míře podporuje při správě celé vaší tiskové infrastruktury. SafeQ je výhodným řešením všude tam, kde firma potřebuje centrální správu tisku a uživatelů, sledování tiskových úloh, reporting a rozličná pravidla pro tisk různých uživatelů. Bez ohledu na to, zda je vaše kancelář samostatná a potřebuje pouze follow-me tisk nebo zda vyžadujete komplexní správu tisku korporace s více lokalitami, kde můžete odesílat a tisknout tiskové úlohy po celém světě – SafeQ vám umožní spravovat a účtovat tisky a související aktivity centrálně, z jediné pracovní stanice.

 

YSoft SafeQ Authentication poskytuje pohodlnou autentizaci uživatele na výstupním zařízení pomocí uživatelského jména a hesla, PINu nebo bezkontaktní karty, což tisk spolehlivě zabezpečuje.

 

YSoft SafeQ Print Roaming umožňuje uživatelům odesílat své tiskové úlohy na jakoukoli tiskárnu na libovolném místě v síti a vyzvednout si výtisky kdekoli, kde je to potřeba.

 

YSoft SafeQ Reporting zajišťuje sledování a účtování všech tiskových úloh a nabízí tak schůdné řešení organizacím, které chtějí v celém svém tiskovém prostředí sledovat „kdo/co/kde/kdy“.

 

YSoft SafeQ Chargeback je zásadní modul pro vzdělávací instituce a organizace pracující s projekty, kde musí být náklady na tisk, skenování a kopírování zpětně účtovány jejich původci.

 

YSoft SafeQ Scan Management poskytuje rozsáhlé funkce správy skenování, včetně skenování do schránky, do domácí složky, skenování do e-mailu nebo jednotlačítkového skenování, a v případě, že standardní funkce nestačí, mohou uživatelé vytvářet své vlastní, přizpůsobené skenovací skripty.

 

YSoft SafeQ Rule-based Printing (RBP) umožňuje správci definovat pro různé uživatele individuální podmínky tisku, například omezení přístupových práv některých uživatelů k barevnému tisku nebo povinný oboustranný tisk.

 

YSoft SafeQ Mobile Print umožňuje uživatelům odesílat tiskové úlohy z mobilních zařízení prostřednictvím e-mailu nebo přes webovou stránku, což zvyšuje jejich mobilitu a zbavuje je omezení tisku jen na své pracoviště.

 

Ke stažení

 

SafeQ Suite 2.15 MB stáhnout